FREE SHIPPING OVER $50!

Black & White Collection

You simply can't go wrong with the classic pairing of black and white. Accessorize the casual or add the right touch to that special look. The durability and gloss of resin enhance the beauty and detail of the Debbie, Kristin, Monica and Rebecca. Upgrade your jewelry stash by adding a few Luvada's to the mix. 

Current Collection

  • Marissa
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lauren
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Melanie, RT
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rebecca
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kristen, RT
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Debbie
    Regular price
    $22.00
    Sale price
    $22.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Monica
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Erica, RT
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Summer Sweetness


  • Sara
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beautiful Mess
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Marissa
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lauren
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Shine
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rachel
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nurse Abby
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beautiful Mess
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beautiful Mess - 10
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Shayleen
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Melanie, RT
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rebecca
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kristen, RT
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reign
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sparkle
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Syabira
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nicole
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Your product's name
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per